Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

Sıkça Sorulan Sorular

Evet, e-manevra sitesi paketleri ücretleri yıllıktır. İlk yıl paket ücreti ödenir diğer yıllar enflasyona bağlı olarak yıllık yenileme ücreti ödenmektedir.

Evet, form doldurarak ücretsiz demo talep edebilirsiniz. Size özel tüm özelliklerin açık olduğu canlı demo kurulur ve panel giriş bilgileri belirttiğiniz e-mail adresinize gönderilir. Size özel kurulan demo siteyi 15 gün boyunca ücretsiz deneyimleyebilirsiniz.

Paketi satın aldıktan sonra 15 gün süren demo sürecinde yapılmış kategori değişikleri, ürün yüklemeleri ve daha fazlası tüm işlemlerin talep ettiğiniz şekilde sisteme sonradan hiçbir veri kaybı olmadan direk aktarılabilir.

Evet, panelimizin içerisinde ki hazır ve ücretsiz şablonları kullanabilirsiniz. Siteniz kurulduktan sonra hazır temalar arasında ücretsiz geçiş yapma imkânınız vardır. Özel tasarım temalar istiyorsanız bunun için temsilcimiz ile iletişime geçmelisiniz.

Evet, mevcut paketiniz ile geçiş yapmak istediğiniz paket arasındaki fiyat farkını ödeyerek paketinizi yükseltebilirsiniz.

E-manevra sitesi paketleri hizmet dahilinde sizin adınıza web güvenlik, sunucu barındırma hizmeti, SEO uyumlu alt yapı, 7/24 teknik destek, eğitim videoları, bir ay öncesine kadar yedekleme ve zamanla gelişen sistem değişiklikleri gibi hizmetleri sunmaktayız.

Evet, talep doğrultusunda satın almış olduğunuz pazaryeri paketine entegre işlemi gerçekleştirilebilir.

E-manevra paketleri sayesinde, satışa koyacağınız ürünlerinizi hızlıca internet ortamında sergileyeceğiniz ve gelir elde edeceğiniz bir web sitesine sahip olacaksınız.

Evet, e-manevra sisteminin sunucularında yer alacağı için farklı bir noktadan hosting edinmenize gerek kalmamaktadır.

Evet, e-manevra sistemini birden fazla domain de kullanmak mümkündür.

Mevcut sisteminizde ki kullanıcıları bir Excel dosyasında ilettiğiniz taktirde, kullanıcılar sisteme kolayca transfer edilebilir.

Evet, mevcuttaki stok sisteminizin stok ve fiyat verileri xml çıktısı olarak aktarabilmesi ve siparişleri içeri xml aynı aktarabiliyor olması e- manevra sistemine entegre etmek için yeterlidir.

Paket fiyatlarımız sistemde yazan sabit fiyatlarımızdır.

Ödeme şekillerimiz banka veya kredi kartı şeklindedir.

Hizmet karşılığı otomatik fatura kesilmektedir.

Evet, satın aldığınız paket ile ilgili e-manevra hizmet/satış sözleşmelerinden bir tanesini karşılıklı olarak imzalamaktayız.

E-manevra paket üyeliklerimiz minimum 1 yıllık üyelik şeklinde satın alınabilmektedir.

Evet, 3D Secure ödeme sistemini desteklemektedir.

Evet, ödeme yapmak için 3D Secure ödeme ya da Sanal Post ödeme seçeneğini seçerse seçtiği ödeme alp yapısına yönlendirmektedir.

Evet, yönetim panelinden hangi bankaların taksit işlemlerine açık olduğuna ve aylık taksit oranlarını kontrol edebilirsiniz.

Satın alınan paketin sistemine tarafımızca SSL sertifikası yüklemektedir. Standart SSL sertifikası için ek bir ödeme yapmamaktasınız.

Yazılımımız açık kaynak kodu ile hazır yazılmamıştır. Tamamen özgün yazılım sistemimizdir.

Satın almadan demo talebinde tabi ki de bulunabilirsiniz. 15 gün demo süresi vardır.

Satın alma sürecinden sonra site kurulumu tamamlanır. Kurulumdan sonra panel hakkında kısa bilgiler verilir ve daha sonrasında panel kullanım için kısa videolarımıza yönlendirmekteyiz kafanıza takılan farklı konular için ise bizle iletişime geçebilirsiniz.

Banka entegrasyonları ve diğer aracı ödeme sistemi entegrasyonları ile de panel üzerinden kısa sürede ayarlanabilmekte ve kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Satın alınan paketiniz destekliyor ise Akakçe ve Cimri karşılaştırma sistemine uygun formatta xml çıktısı alabilirsiniz.

Satın almış olduğunuz paket destekliyorsa ise birçok sistem ile E-manevra sistemi tam entegre çalışabilmektedir. Sitenize eklemiş olduğunuz ürünleri diğer mağazalarda kolay şekilde otomatik olarak yayınlanabilir, girilen siparişleri tek panel üzerinden yönetebilirsiniz.

Paketi satın alındığınızda bir ücret ödemesi yapılıyor. Diğer yıllar da ise yıllık yenileme yani hizmet sürecini uzatmak için ilk ödenen ücretin altında belirli bir ücret ödenmektedir.

Sitenizdeki kontrol panelinden tasarım yönetimi modülü ile html ve css dosyalarında istediğiniz tasarım ve değişikliği yapabilirsiniz.

Panel üzerinden tasarım yönetimi modülümüz ile kodlama ve tasarım bilgisine sahip olmadan da ayrıntılı biçimde düzenleme yapabilirsiniz, takıldığınız yerlerde ise bize ulaşabilirsiniz.

Faturanız panel kurulumundan hemen sonra e-fatura olarak otomatik oluşur ve e-posta adresinize iletilir.

E-manevra sistemi ile kolayca e-fatura sistemine tek tuşla e-fatura keserek müşterilere otomatik e-posta gönderilmesini sağlamaktayız.

Paketinize göre değişiklik göstermektedir. Paketiniz uygun ise tabi ki de herhangi bir sorun yaşamdan ürünleriniz yüklenir.

En popüler SMS modülleri olan Net GSM, VERİMOR, Vatan Sms, Öztek Sms, KUMCELL, MUTLUCEL gibi modüller panel üzerinden ayarlanıp kısa sürede sisteme entegre edilebilmektedir.

Panelden entegrasyon merkezi, SMS entegrasyonu, SMS şablonları menüsünden “Sipariş Alındı, Hazırlanıyor, Sipariş Hazır, Kargoya Verildi, Teslim Edildi, İptal Edildi” mesajlarını istekleriniz doğrultusunda düzenleyebilir ve değiştirebilirsiniz.

Paketiniz destekliyorsa Aras, Yurtiçi, MNG, Sürat, PTT gibi firmaların api bilgileri panel üzerinden entegre edilip kısa süre içerinde kullanıma hazır hale getirilir.

Paketlerimiz içinde E-Manevra lisans yazısı vardır Yazının kaldırılması talep edilirse bunun için ek ücrete tabi tutulurdunuz.

Yenilikçi e-ticaret yazılımlarımız dışında ihtiyaca yönelik yazılımlar geliştiriyoruz.

Tam zamanlı olmak üzere 9 kişilik hızlı, profesyonel ve çözüm odaklı ekibimiz bulunmaktadır.

Firmamız 2012 yılında kurulmuştur. İstanbul Bakırköy'de yazılım ve reklam ajansı olarak faaliyet göstermekteyiz.

Standart paket 5.000 MB, Profesyonel paket yıllık 10.000 MB, Pazaryeri paket 20.000 MB Ortalama optimize edilmiş görseller ve sağlıklı bir cdn ve cache servisi ile 'günlük' 15-20 bin (on beş, yirmi bin) tekil ziyaretçiye rahatlıkla sunum yapabilmektedir.

E-Manevra e-ticaret platformunun, hızlı altyapısı, gelişmiş özellikleri ve SEO uyumlu temaları ile muhteşem bir e-ticaret sitesi kurulabilir. Bu sayede arama motorlarında en üst sırada yerinizi alabilirsiniz.